folie
Folie laminacyjne
Image is not available

do laminacji na gorąco i na zimno do laminowania prac wymagających wysokiej jakości uszlachetnienia druku

laminatory
Laminatory rolowe

Oferujemy urządzenia o dużej wydajności i wysokiej jakości, specjalnie zaprojektowane dla wymagających użytkowników. Posiadamy laminatory dla szerokiej grupy odbiorców począwszy od małych firm,
aż po zaawansowane zakłady produkcyjne.

folie polipropylenowe
Folie polipropylenowe

Dzięki laminacji uzyskuje się błyszczące lub matowe wykończenie, uwypuklenie szczegółów i podbicie barw oraz zabezpieczenie prac przed czynnikami mechanicznymi, chemicznymi i wilgocią.

folie Egao
Folie EGAO

Folie EGAO charakteryzują się łatwością w termoformowaniu i zgrzewaniu oraz umożliwiają zadruk wszystkimi technikami.

spirale RoCo
Spirale RoCo

wysokiej jakości grzbiety metalowe
o skoku 3:1, wykonane z drutu pokrytego tworzywem nylonowym

laminatory - copy
Laminatory
profesjonalne

Oferujemy urządzenia o dużej wydajności i wysokiej jakości, specjalnie zaprojektowane dla wymagających użytkowników. Posiadamy laminatory dla szerokiej grupy odbiorców począwszy od małych firm,
aż po zaawansowane zakłady produkcyjne.

previous arrow
next arrow

O nas

Hanami to dział firmy ARGO S.A. oferujący:

  • polipropylenowe i poliestrowe folie laminacyjne Hanami
  • folie poligraficzne EGAO
  • spirale i zawieszki RoCo
  • profesjonalne urządzenia do laminacji
  • doradztwo techniczne i technologiczne

Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży folii  laminacjnych i laminatorów. Dzięki współpracy z wymagającymi Klientami stale podnosimy jakość świadczonych usług, jesteśmy otwarci i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów Handlowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w handlu na terytorium Polski i w Europie Środkowo - Wschodniej. Wielokrotnie doceniano naszą działalność przez wyróżnienia takie jak: Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za laminatory GMP, Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu, Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości, Solidna Firma, Fair Play, Medal Europejski za Galerię Papieru. Jesteśmy firmą z zasadami. W marcu 2004 roku ARGO S.A. uzyskała Certyfikat ISO 9001:2000.

ARGO S.A. to również: urządzenia i materiały do oprawy dokumentów - Argo, identyfikacja wizualna dla firm - Galeria Papieru®, nowoczesna technologia nadruku na metalu i specjalnych tworzywach - Grawerton®. W roku 2000 Dział Kart Plastikowych ARGO S.A. został wyodrębniony jako osobna firma - ArgoCard® Sp. z o.o.